Tygodnik Milicki

Blisko Ciebie, blisko Twoich spraw

Festyn rodzinny w przedszkolu parafialnym

Email Drukuj PDF
frpar

Podopieczni milickiego Przedszkola Parafialnego im. św. Feliksa z Cantalicio wraz ze swoimi rodzicami mogli pobawić się w trakcie dorocznego festynu rodzinnego. Festyn odbył się w poniedziałek 17 czerwca na terenie przedszkola.

Rodzinna zabawa rozpoczęła się przed godz. 17:00. Na przybyłe maluchy czekało wiele atrakcji m.in. para wodzirejów, która zachęcała do wspólnych śpiewów i tańców czy klaun, który pokazywał najmłodszym podłużne kolorowe baloniki w najdziwniejszych kształtach.

Dzieci mogły też odwiedzić przygotowane z myślą o nich warsztaty pracy manualnej, w których samodzielnie tworzyły np. drewniane naszyjniki lub bransoletki; salon fryzjerski w którym przygotowywano im ciekawe fryzury oraz najbardziej oblegany punkt malowania twarzy.

Poza tym nie zabrakło dużej trampoliny i zamków dmuchanych, na których maluchy mogły się wyskakać, po czym spragnione i zgłodniałe mogły posilić się w punkcie kulinarnym.

Jednak największą atrakcją dla dzieci była z pewnością wizyta policjantów. Do przedszkola przybyło dwóch funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu, aspiranci Sławomir Klauza i Mariusz Michałowski. Na teren przedszkola wjechali oni terenowym radiowozem LandRover, który bardzo szybko zapełnił się ciekawskimi maluchami. W międzyczasie policjanci zaprezentowali policyjne wyposażenie, dzieci mogły założyć na swoje ręce kajdanki, przymierzyć hełm, kamizelkę kamienioodporną czy tarczę. Ten bojowy ubiór zaprezentował na sobie jeden z ojców, biorących udział w festynie.

Doroczna zabawa organizowana przez dyrekcję i pedagogów milickiego Przedszkola Parafialnego trwała do późnych godzin popołudniowych.

Dodaj swój komentarz

Imię:
Twój email:
Temat:
Komentarz: