Tygodnik Milicki

Blisko Ciebie, blisko Twoich spraw

Głos Milicza a przestępstwa urzędników sądu i prokuratury- milczy i chroni

Email Drukuj PDF
Co się naprawdę dzieje w prokuraturze i sądzie w Miliczu ? Dlaczego prokuratorzy i sędziowie popełnili przestępstwa z art. 231KK,art. 233KK ,art. 234KK, art.160 KK, art.14-Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka oraz art.33, art. 41, art.72 ,art.47 Najwyższego Aktu Prawnego- Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. Dokonywanie przestępstw przez prokuraturę i sąd w Miliczu nosi znamiona zorganizowanej przestępczości .To nic nowego, jak faktycznie działają te dwie instytucje za pieniądze podatników opiszę na własnym przykładzie. W 2007r po zebraniu materiału dowodowego zgłosiłem do prokuratury przestępstwo z art. 207 KK, oraz wniosłem sprawę do sądu milickiego. Dostarczyłem do prokuratury obdukcje lekarskie ,1 zdjęcie ,kilka kserokopii zdjęć z opuchniętymi oczyma dziecka z dziurą w głowie oraz blizną po cięciu nożem(o które to czyny podejrzana oskarżyła niewinny personel przedszkola parafialnego), nagrania z realnymi groźbami pozbawienia życia dziecka oraz zeznania świadków. Wszystko podane na srebrnej tacy. Lecz układziki miejscowe i kolesie ruszyli. Już w pierwszym postanowieniu z dnia 24.12.2007r w sprawie Ds.687/07 prokurator Liliana Ł. poświadczyła kilkakrotnie nieprawdę przeciwko zawiadamiającemu o przestępstwie, chroniąc tym samym przestępcę i popełniając przestępstwo z art.233KKoraz 231KK.Wniosłem zażalenie. W sądzie sprawę wygrałem w dniu 08.02.2008r.W sumie 4 razy prokuratura przegrała w sądzie ze względu na nieprawidłowości. Zdeprawowani ni zdemoralizowani urzędnicy sądu i prokuratury w Miliczu rozpoczęli „świętą wojnę” na koszt podatników. W lipcu 2008r pomimo swojej wiedzy prawnej (chyba ,ze są niedouczeni i nie powinni zajmować stanowisk) oskarżyli prawowitego i niewinnego człowieka o przestępstwo którego nie popełnił tj.o czyn z art.211KK .Oskarżenie to nie dość ze było bezprawne i bezpodstawne było celowo wyprodukowane w celu zniszczenia uciążliwego obywatela dopominającego się sprawiedliwości. Poruszono policję w całej Polsce aby dorwać „ignoranta”. Doszło do aresztowania. Koszty operacji były ogromne. Aby unicestwić „intruza” grzebiącego w prokuratorskich i sądowych małomiasteczkowych układach sędzia Jadwiga Z. i prokurator Liliana Ł. za wiedzą prokuratora Zbigniewa P. postanowiły zniszcyć intruza za pomocą słynnego szpitalika Neuro -psychiatrycznego w Krośnicach ,gdzie pracowała podejrzana i jej szwagier .Przy pomocy policji zamierzali wywieźć mnie z innego województwa do Krośnic. Pomocy udzielił mi Pan Solorz- Żak za pomocą telewizji .TV wpadła do mojego domu na ostatnią sekundę. Liliana Ł. nakazała natychmiastowy odwrót ponieważ wiedziała ,że łamie prawo. Nakaz doprowadzenia mnie do szpitala wraz z podpisem Liliany Ł. i sędzi Jadwigi Z.-zaginął. Sprawa w sądzie trwała prawie 2 lata .Wyrok uniewinniający musiał zapaść gdyż wyższe instancje i tak by tego nie przepuściły był to luty 2010r. Pomimo tego sędzia Jadwiga Z. w postanowieniu z dnia 25.08.08 w sprawie R III Nsm 90/07 kilkakrotnie poświadczała nieprawdę przeciwko niewinnemu człowiekowi przy współpracy prokuratury i podejrzanej czyli kolejne przestępstwa tej sędzi z art.231 KK ,art. 233 KK art.160 KK gdyż nie przebadała i nie odseparowała dziecka od niezrównoważonej psychicznie matki co zaowocowało kalectwem mojego dziecka ,dalszym katowaniem, deprawacją molestowaniem seksualnym, przewożeniem dziecka bez fotelika i pod wpływem alkoholu!!!(zeznania naocznych świadków). Ten sam sąd w Miliczu dnia 13.10.08r( 5 osób w pokoiku ,przytrzymywano moje dziecko na krześle w małym pokoiku i wymuszano zeznania ,że mama jej nie biła .Dziecko milczało.) Uznano moje dziecko za upośledzone umysłowo. Co trzeba robić człowiekowi aby odszedł od zmysłów w 3 miesiące??? Następnie zbite i zastraszone dziecko nagle ozdrowiało ?! -cud? !.Nie było potrzebne prokuraturze i sądowi w postępowaniu R III Nsm 33/10. Upośledzone dziecko przesłuchano po raz drugi tu wygadało się ,że mama biła i było to w pierwszej klasie ,dalej nie chciało mówić -mówiło cyt. ”Nie pamiętam” .Postanowiono przesłuchać 3 raz, lecz dzięki ojcu i „Newsweekowi ”oraz organizacjom zaangażowanym w sprawę dziecka nie odważono się po raz kolejny złamać prawa. Akta wyniesiono z prokuratury na blisko miesiąc i zmanipulowano zeznania. Pomimo dalszych zeznań obcych świadków publicznego katowania ,wyzywania dziecka od „kurwy”, debila” ,”popierdoleńca” ,bicia dziecka po głowie w domu u matki oraz miejscach publicznych oraz po karku im plecach co opowiedziało kuratorowi sądowemu Piotrowi W -dwukrotnie. Sąd nie podjął działań a kuratorowi podczas wizyty TVP” Magazyn Expresu Reporterów” nakazano „trzymać mordę na kłódkę” tak jak pozostałym pracownikom, bali się że ,”gówno” może wypłynąć i narobić smrodu. Potwierdza to fakt oszukania przez sąd i prokuraturę Biura Rzecznika Praw Obywatelskich ,BRPDZ ,oraz Prokuratury Generalnej. Do BRPO zamiast skradzionego i zniszczonego zdjęcia dziecka z blizną na twarzy wysłano zupełnie inne .W 2009r z nakazu Prokuratora Generalnego przesłuchano dwóch naocznych świadków katowania dziecka ,których to prokuratura nie chciała przesłuchać pomimo wniosków-były to zeznania drastyczne lecz prokuratura w Miliczu była już ubabrana w tym „gównie po uszy”. Rękami i nogami oraz poświadczeniami nieprawdy bronili się jak lwy aby sporawy nie przeniesiono do innego województwa. To samo robi sąd a zwłaszcza Jadwiga Z. która pomimo uniewinnienia ojca od wszelkich zarzutów blokuje bezprawnie przywrócenie kochającemu ojcu pełnych praw rodzicielskich- dlaczego???!!! Aby dziecko nie wsadziło tej całej grupy przestępców do więzienia ,nie pozbawiło emerytur i immunitecików. Podejrzana ponadto dokonała kradzieży na pacjentach z oddziału opieki paliatywnej oraz na innych oddziałach. Do prokuratury przesłano dowody rzeczowe(kilkadziesiąt) wraz z podpisem podejrzanej na skradzionych opatrunkach .Podpis złożyła przy podziale łupów, aby ktoś inny jej tego nie zabrał. Na skradzionych lekach psychotropowych , antybiotykach itd. widniały numery serii. Tych leków nie sprzedano w żadnej aptece w kraju. Sprawę umorzono natychmiast. Podejrzewam ,że ktoś z prokuratury mógł czerpać z tego korzyści. Nr. sprawy Ds.83/11. Należało też dowiedzieć się czy podczas pracy podejrzanej na tym oddziale lub innym nie zmarł jakiś pacjent wówczas konieczna byłaby ekshumacja. Sędzia Dominik F. poświadczył nieprawdę w uzasadnieniu wyroku w sprawie R III Nsm33/10 oraz znieważył osobę zaufania. To człowiek na którego widok dostaję torsji, ślepo posłuszny prokuraturze i przełożonym .Bez skrupułów, bez polotu o poziomie inteligencji nawet nie będę się wypowiadał. Sędzia Łukasz P. przez dwa lata nie potrafił ustalić IP komputera z którego dokonano przestępstw a biegły Mariusz Drożdż który oświadczył ,że może ustalić IP w każdej chwili i nagle nie zastał dopuszczony do jego ustalenia .Tu w sukurs koledze przyszedł służalczy Dominik F. ,który umorzył postępowanie-obecnie sprawa w SO. Najgorszy i odpowiedzialny za zniszczenie mi i mojemu dziecku zdrowia i życia jest prokurator Zbigniew P. To on jest odpowiedzialny za przestępstwa swoich podwładnych i swoje ,to on manipulował wszystkim od początku –artykuły dokonanych przestępstw w tytule artykułu ponadto do dziś ochrania podejrzaną-przez 5 lat. Swój przestępczy charakter uzewnętrznił tym ,że ukradł i zniszczył lub nakazał to zrobić dowód rzeczowy znajdujący się w aktach prokuratury mianowicie pociętą twarz mojej córki. Ten dowód musiał go strasznie drażnić .Był pod pieczą prokuratury ,tak ze musiał wiedzieć o tym ,że zdjęcie zostanie zniszczone i jako przełożony prokuratorów jest za to przestępstwo-kradzież odpowiedzialny. Można by tu przytoczyć przykłady innych poszkodowanych przez urzędników milickich jak np .Renata J i jej mąż-artykuł w Aferach Prawa. Proszę Państwa to my pozwalamy takiej grupie niszczyć nam życie oni nie są nietykalni ! .Moja Organizacja na Rzecz Poszanowania Praw Dzieci i Rodzin sympatyzuje z „Niepokonanymi”. Pierwszy zjazd poszkodowanych przez prokuratorów i sędziów odbył się w Sali Kongresowej w Warszawie. Lider zespołu „Perfect ”-Pan Markowski uświetnił zjazd piosenką „Niepokonani” .Przybyło ponad 1200 osób .Następny zjazd w lipcu na stadionie 10-lecia po EURO, przybycie zapowiedziało ponad 9000 tysięcy osób i organizacji pozarządowych. Celem jest odebranie przywilejów sędziom i prokuratorom i postawienie winnych przed prawowitymi sądami . Adolf Hitler mówił ,że III Rzesza będzie istnieć 1000 lat istniała zaledwie 6 lat To początek ich końca. Gałąź na której wiszą musi się złamać bo gnije od dawna .Przykład to właściciel Polsatu Pan Solorz –Żak - cyt. 95% prokuratorów w Polsce to zwykli przestępcy niszczący uczciwych ludzi i grabiących ich mienie ,szafujący prawem dla własnych korzyści- przykład rodzina Olewników .78 % sędziów jest skorumpowanych. Powieszono w celach policjantów zamieszanych w sprawę Państwa Olewników a następnie zlikwidowano strażników którzy ich pilnowali .Skąd my Polacy znamy te bandyckie metody ??? Dziś my musimy sobie poradzić z barbarzyńcami których na dodatek sami opłacamy a którzy nas i nasze dzieci niszczą i grabią .To niedorzeczność. Dziś moje dziecko jest przetrzymywane za pomocą sądu we wsi Czarnogożdzice ,gdzie babcia kazała wnuczce wkładać sobie paluszki w krocze i mówić ,że to tata jej robił (zeznania świadków z dnia 06.03.2008r).Zmolestowaną podrzucono do przedszkola 29.02.2008r.Pomimo powiadomienia prokuratury i sądu nic nie uczyniono –nabrano wody w usta .Niewiarygodne ale prawdziwe. Do jakiego barbarzyństwa można się posunąć kosztem niewinnego dziecka. Dlaczego taki Zbyszek , Jadzia ,Dominik ,Łukasz, Rafał dalej siedzą na stanowiskach ?!Ponieważ pozwalamy im na to!!!!. Ile „gówien” narobionych przez sąd i prokuraturę mogą jeszcze przysypać ? Przecież szambo jest już pełne! Komukolwiek urzędnik prokuratury czy sądu w Miliczu wyrządził krzywdę należy pisać na podane niżej adresy .Rzecznik Praw Obywatelskich ma prawo wznowić dochodzenie i jest władny je przenieść do innego sądu. Artykuł 77 Najwyższego Aktu Prawnego w Polsce –Konstytucji RP mówi - Za wyrządzone szkody przez organa władzy publicznej należy się odszkodowanie. Artykuł 525 & 1 KK -należy się odszkodowanie. Ja dziś takiego dochodzę od prokuratury w Miliczu .Później przyjdzie czas na innych przestępców. Zachęcam do oglądania programu „Państwo w Państwie” TVP Polsat w każdą niedzielę o 19.30. T.K 28.06.2012r Prokuratura Generalna Ul. Barska 28/30 02-315 Warszawa Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich Al. Solidarności 77 00-99 Warszawa Departament Sądów Powszechnych Al. Ujazdowskie 11 00-950 Warszawa.
To jest komentarz do "a Głos Milicza ani mruu"

Dodaj swój komentarz

Imię:
Twój email:
Temat:
Komentarz: